Penzion "U Osičků" Ubytování je zajištěno ve čtyřech apartmánech s vlastním sociálním
zařízením a kuchyňkou. Součástí penzionu je také vinárna a bar,
zahrádka s posezením, dětský koutek.
Penzion U Osičků nabízí komplexní zázemí vhodné pro uspořádání
rodinné dovolené a různých firemních a společenských akcí.
fotogalerie
Typy a vybavení pokojů Penzion "U Osičků" nabízí komfortní ubytování ve 2 až 5 lůžkových apartmánech (WC a hydromasážní saunový box) kuchyňku s nádobím pro základní přípravu pokrmů. V apartmánech je dále k dispozici čisté ložní prádlo, ručníky, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, plotýnkový vařič a jídelní židlička pro malé děti. V celém penzionu je zdarma přístupný bezdrátový internet Wi-Fi.

Kapacita ubytování Celkem 14 lůžek v 4 apartmánech + 2 přistýlky a 1 dětská postýlka.
Apartmány v přízemí: 1x trojlůžko s možností přistýlky, 1x dvoulůžkový s dětskou postýlkou
Apartmány v patře: 1x pětilůžkový, 1x čtyřlůžkový s možností přistýlky.
Pobyt domácích zvířat není povolen.

Příjemné venkovní posezení a dětský koutek Ve dvoře penzionu se nachází letní terasa s příjemným posezením a možností grilování na zahradním grilu. Pro děti je připraven bezpečný dětský koutek se skluzavkou, houpačkami a velkým pískovištěm s hračkami. V domě lze zapůjčit stolní deskové hry a karty.

Vinárna a bar V přízemí penzionu byla zřízena menší útulná vinárna s barovým pultem, ve kterém mohou hosté posedět a popíjet lahodná moravská vína ze soukromých vinic majitelky penzionu. Jídlo si mohou hosté uvařit sami v kuchyňce svého apartmá nebo lze navštívit restauraci, která je vzdálená pouhých 300 metrů od penzionu.

Doprava - vlastní Parkování je přímo u penzionu a je zabezpečeno kamerovým systémem. Nejbližší autobusová zastávka Březí u Mikulova (cca 400 m), nejbližší vlaková zastávka Březí u Mikulova (cca 900 m).
E  vinovifios@seznam.cz T  737 641 115  |  728 573 796
Copyright © 2014